aboutus

JIAXING FUXING IMP. AND EXP. CO.,LTD

JIAXING FUXING IMP. AND EXP. CO.,LTD JIAXING FUXING IMP. AND EXP. CO.,LTD JIAXING FUXING IMP. AND EXP. CO.,LTD JIAXING FUXING IMP. AND EXP. CO.,LTD JIAXING FUXING IMP. AND EXP. CO.,LTD
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Firma Handlowa
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Oceania
Na calym swiecie
Ilość pracowników: 5~10
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

JIAXING FUXING IMPORT & EXPORT CO., LTD. Powstała w wyniku reformy JIAXING LAIMAN IMPORT & EXPORT COMPANY.Jako import i eksport artykułów spożywczych i zdrowotnych, JIAXING FUXING IMPORT & EXPORT CO., LTD.od ponad 6 lat prowadzi działalność w zakresie produktów zdrowotnych i spożywczych, a produkty zdrowotne i spożywcze zawsze zajmowały ważne miejsce wśród produktów, z którymi mamy do czynienia.

Przez te wszystkie lata nasza firma poszerzała zakres naszej działalności, wzbogacając rodzaje produktów medycznych.W ostatnich latach współpracujemy z chińskimi firmami badawczo-rozwojowymi w Chinach i pracujemy nad dostarczaniem zaawansowanych technologicznie produktów medycznych zamiast pracochłonnych, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku wysokiego poziomu.

Chociaż z wyraźną tradycją i doświadczeniem w handlu produktami medycznymi, JIAXING FUXING IMPORT & EXPORT CO., LTD.obecnie określa się jako kompleksowa firma handlowa, specjalizująca się w imporcie i eksporcie.Do tej pory rozszerzyliśmy zakres naszej działalności od „montażu dostarczonych części, przetwarzania dostarczonych materiałów według dostarczonych próbek” do „prowadzenia handlu kompensacyjnego, handlu powrotnego eksportu, handlu barterowego, handlu handlowego i handlu entrepot”.Dlatego nasza firma oferuje rozszerzoną gamę produktów, w tym wyroby medyczne kategorii I, kategorii II, materiały medyczne, żywność i produkty zdrowotne itp. Ponadto zapewniamy doradztwo w zakresie towarów i magazynowania towarów.

Do tej pory nawiązaliśmy relacje biznesowe z klientami z ponad stu krajów i regionów, a jakość naszych produktów i usług została powszechnie doceniona przez naszych klientów na całym świecie.

Z niecierpliwością oczekujemy ustanowienia elastycznych form stosunków handlowych z przyjaciółmi z każdego zakątka świata w celu promowania naszej przyjaźni i dążenia do wzajemnego dobrobytu.Z pewnością dołożymy wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby każdego klienta dzięki wysokiej jakości produktom i dobrej obsłudze.

Historia

Od 2014 roku nasza firmakoncentracja na produkcji i eksporcie artykułów żywnościowych i zdrowotnych jednorazowego użytku,Posiadamy szeroką gamę produktów jednorazowego użytku produkowanych w naszych fabrykach branżowych, takich jak:

Jednorazowa maska ​​przeciwpyłowa

Chirurgiczna maska ​​przeciwpyłowa

Składana maska ​​N95

 

Usługa

  • Na każde pytanie można odpowiedzieć za pierwszym razem.
  • Wszystkie wymagane wymagania zostaną podane po raz pierwszy.
  • Dostępne są bezpłatne próbki i wizyty fabryczne.
  • Śledź produkcję i unikaj opóźnień w dostawie.
  • Zapewnij usługi posprzedażne na czas.
  • Konkurencyjna cena i godna zaufania jakość.

Nasz zespół

Mamy czysty i schludny, szeroki warsztat oraz zespół produkcyjny i rozwojowy z bogatym doświadczeniem w branży masek przeciwpyłowych, zapewniający silne wsparcie

Szczegóły kontaktu